SOLO LATINO

Jak wiadomo tańce latynoskie kojarzą się z ogromnym temperamentem i ekspresją. Różnią się od siebie dynamiką oraz interpretacją muzyczną, ale łączy je gorący i porywający rytm. Poznacie gorącą salsę, zmysłową bachatę, pełne radości sambę i seksowną kizombę. Dzięki temu każdy odnajdzie coś dla siebie i wyrazi jeszcze bardziej swoją osobowość.

Zajęcia latino solo pomagają kobietom rozwijać pasje, spełniać marzenia i odkrywać swoją kobiecość. Uczą nas koordynacji i opanowania własnego ciała. Podczas zajęć poznajemy własne ciało i uczymy się wykorzystywać jego poszczególne partie : ruchy rąk, bioder, głowy, klatki piersiowej. Salsa z każdej kobiety wydobywa jej grację i temperament. Pozwala uwolnić wyobraźnię taneczną, naturalność i zmysłowość ruchów. Podczas zajęć skupimy się na chatakterystycznej pracy bioder( kizomba ,bachata), będziemy szlifować obroty, przejścia, poznacie nowe footworki. Wydobędziemy z siebie grację oraz seksapil. Zapraszamy zarówno dziewczyny, które są zainteresowane tanecznymi zajęciami solowymi, jaki i te, które zaczynają tańczyć w parach i chcą udoskonalić swoją technikę oraz wzbogacić swój taniec o zmysłowe ruchy, ozdobniki…

banner1

 

Latino solo to nie tylko „zdrowie, uroda i miłość”, ale też umiejętność tańca, którą wykorzystać możemy w klubach tanecznych, gdzie bardzo często udajemy się wieczorem, żeby spędzić kilka jakże ważnych dla nas chwil. Latino solo charakteryzuje się gorącym, sexy sposobem poruszania się oraz temperamentem „na każdym kroku”. To idealny sposób do oderwania się od codziennego biegu i możliwość relaksu na parkiecie. Rozrywka, radość, rozkołysane biodra, piękna figura i sztuka uwodzenia tańcem: to wszystko znaleźć można na naszych zajęciach.