Karolina Bieńkowska


jest założycielką Szkoły Tańca „Dance Mix”. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już jako 6 latka. Pierwsze kroki stawiała z tatą , kolejnym przystankiem był klub „Fraszka „ w Kamiennej Górze. W wieku 15 lat po przeprowadzce do Gorzowa Wlkp. zaczęła treningi w „Fan Dance” u Grzegorza i Anny Deptów.

Równocześnie prowadziła warsztaty z niemiecką grupą taneczną z Bad Freienwalde , która odwiedzała nas w Gorzowie na zasadzie wymiany. Następnie trenowała taniec towarzyski trzy lata we Frankfurcie /O i Berlinie. Ukończyła 3 letnie studia licencjackie na Animacji Społeczno – Kulturalnej ( ze specjalnością taneczną) na Uniwersytecie Lubuskim w Zielonej Górze, kurs na instruktora tańca towarzyskiego na AWF gdańskim oraz studia magisterskie z pedagogiki ogólnej na PWSZ w Gorzowie Wlkp.

Z młodzieżą, dziećmi oraz dorosłymi pracuje już od 16 lat. Jest tancerką z bardzo dużym doświadczeniem i stażem tanecznym. Posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Od wielu lat kocha taniec hip – hop, uczestnicząc w zawodach i warsztatach na terenie całego kraju i poza jego granicami. Kilka lat z rzędu tańczyła w finałach duetów najbardziej prestiżowej imprezy tańca hip hop „Rytmie Ulicy” Przez półtora roku tańczyła w teatrze tańca w Pile jeżdżąc z nim na gościnne pokazy do Holandii oraz do większych miast w Polsce.

Z teatrem pantomimy „Dar” występowała w Grecji. Pobierała lekcje tańca w Brodway Dance Center w Nowym Jorku. Tańca uczyła się od najlepszych. Niewątpliwym zaszczytem było współtworzenie choreografii w Filharmonii gorzowskiej do musicalu „Śnieżka”. Tańcząc ze swoją formcją „Move up” w kategorii produkcje taneczne wytańczyła wice mistrzostwo świata w Bochum w Niemczech. Właścicielka szkoły kocha taniec całym sercem, kocha ludzi którzy pomagają spełniać jej marzenia, cieszy się każdym mniejszym i większym sukcesem dzieciaków.

Patrycja Górniak


to wychowanka Szkoły Tańca „Dance Mix” Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat. Początkowo tańczyła w zespole dziecięcym prowadzącym przez Karolinę Bieńkowską, dziełającym przy MCK „Zawarcie” o nazwie „Roztańczone Małolaty”. Z biegiem czasu zespół zamienił się w formację „ Move Up” . Patrycja uczestniczyła w zawodach ,pokazach , turniejach tańca na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Często brała udział w wymianie z grupą taneczną w Bad Frienwalde. Z biegiem czasu oprócz tańca w formacji, stworzyła duet hip –hop z Marleną Świderską z którą przeważnie plasowała się w finałach większych imprez tanecznych w Polsce. W 2010 roku zdobyła tytuł vice mistrza świata w kategorii produkcje taneczne w Niemczech w Bochum. Brała udział w warsztatach tanecznych szkoląc się u najlepszych. W 2011 roku objęła funkcję instuktora w szkole. Oprócz tego kilka razy miała zaszczyt sędziować na turniejach tańca i talent show w szkołach publicznych.

Prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą nie tylko w Szkole Tańca „ Dance Mix”. Obecnie pod jej opieką znajdują się formacje „Homies”, „Quake” oraz „Zozole”. Patrycja Górniak ukończyła licencjat z Administracji Europejskiej na PWSZ w Gorzowie Wlkp. oraz uzyskała tytuł mgr z Administracji Samorządowej. Po skończeniu studiów uczestniczyła w kursie hip –hop w studiu tańca SDA we Wrocławiu, kończąc z legitymacją instruktora. Patrycja to wymagający trener o gołębim sercu. Prawa ręka i noga szefa, czasem też szyja.