Szkoła tańca „Dance Mix” powstała w 2005 roku. Jej założycielką jest Karolina Bieńkowska(Kadra).Przy pomocy Patrycji Górniak(Kadra), z którą tworzą świetny duet, wielu młodych ludzi w różnym wieku może skorzystać z zajęć tanecznych.

Zajęcia odbywają się w MCK „Zawarcie” a także w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 4 w Gorzowie Wlkp.

W naszej szkole znajdziecie państwo zajęcia z tańca nowoczesnego: Hip hop, Locking, Wacking, Dancehall, House. Zajęcia te prowadzone są w grupach wiekowych zaczynając od dzieci poprzez młodzież ,kończąc na dorosłych. W szkole trenują formacje taneczne takie jak: „Move Up”, „Quake”, „Homies”, „Power Kids” oraz „Zozole”, które regularnie uczestniczą w turniejach i zawodach tanecznych na terenie całego kraju.

Dla wszystkich prowadzimy również zajęcia z tańca towarzyskiego . Przygotowujemy profesjonalnie pary startujące w turniejach. Bardzo często i bardzo chętnie zaglądają do nas pary przygotowujące choreografię ślubną. Dla osób które nie lubią, bądź nie znalazły nikogo do pary, prowadzimy zajęcia solo latino. Zajmujemy się organizacją warsztatów tanecznych i obozów.

Dla dzieci i młodzieży organizujemy spotkania w formie nocek filmowych, balów, dyskotek, spotkań okolicznościowych. Wszystkich zapraszamy serdecznie w nasze skromne progi. Pragniemy dobrze się bawić, dzielić naszą wiedzą i zarażać pasją oraz miłością do tańca.

Nasza definicja tańca:
Taniec , to czynność wyzwalająca endorfiny ( hormony szczęścia), pozwalająca na oderwanie się od rzeczywistości, danie upust emocjom oraz rozwój duchowy i fizyczny. To możliwość poznania nowych przyjaciół, z którymi można dzielić wspólną zajawkę. Taniec to wolność.